Tel: (212) 221 80 60|protel@protelturkey.com
Hakkımızda 2018-02-17T22:34:40+00:00

Firmamız

1988 yılında kurulduk.

Haberleşme elektroniği, televizyon yayıncılığı, RF ve genişbant test ve ölçüm cihazları, zayıf akım iletişim kabloları, uydu-tv ve IPTV sistemlerinin donanım ve yazılım çözümleri alanlarında Türkiye’nin önde gelen distribütörüyüz. 30’un üzerinde markanın Türkiye’de satış ve satış sonrası destek sorumluluğunu taşıyoruz. RF, DVB, Fiber-Optik iletişim, IPTV, Video-over-IP teknolojileri ile ilgili mamuller temel ürün gamımızı oluşturuyor.

Elektronik sinyal iletişiminin görüntülü yayın nakli konularında sistem geliştirme ve mühendislik çalışmaları yapıyoruz. Lokal ağ üzerinde IPTV sistemleri ile ilgili tamamlanmış bir Tübitak arge projemiz bulunuyor. Türkiye’de yeni bir oluşum olan IPTV için kararlı performansa sahip, dayanıklı, ekonomik bileşenler içeren öncü sistem çözümleri üretmekteyiz.

Lokal IPTV sistemlerinin ileri uzmanlık bilgisi gerektiren alanlarında uygulama da yapıyoruz. Çok yüksek adette televizyon yayını içeren yayın merkezleri, medya kuruluşlarının SDI’dan IP’ye dönüşümü, internet şebekesi üzerinden noktadan noktaya canlı yayın aktarımı, IP enkoder ve dekoderlerin verimli çalıştırılması, HEVC teknolojisi uygulamaları deneyimli ve donanımlı olduğumuz konular.

Almanya’da 100% sermayesi bize ait olan firmamız bulunuyor. Almanya üzerinden tüm dünyaya özellikle IPTV ürünlerimizin satışını gerçekleştiriyoruz. IPTV enkoder ve set-top box serimizin yerleşik yazılımını (firmware) ve ara-katman yazılımını (middleware) Almanya’da kendi bünyemizde geliştiriyoruz.

Amacımız, ilerlediğimiz yolda devamlılığı sağlamak, aynı çizgide farklı alternatiflerle var olmaktır. Zamanın getirdiği yenilikleri, zaman içinde kazanmış olduğumuz deneyimlerimizle birleştirerek yola devam etmektir.

Faaliyet konularımız

Test ve Ölçüm Cihazları: Narda, Promax, Expo-M, Keepixo, Quales, Leader, Texio (eski Kenwood), Levear (eski Panasonic), Meguro, ShibaSoku, Iwatsu ve Pacific ürünlerinin distribütörlüğü.

Kablo: Belden koaksiyal, fiber optik, audio/video, endüstriyel otomasyon, data iletişim ve telekomünikasyon kablolarının Türkiye genel distribütörü sıfatıyla tüm Türkiye’de muhtelif dağıtım kanalları üzerinden satışı. Telegärtner, Pacific, ProtelFiber kablo, pasif uç birim ürünleri, ara kablo ve konnektörler.

Sayısal Yayıncılık (DVB): Dektec ASI/SPI PCI-kartları ve USB üniteleri, Dektec QPSK, QAM ve DVB-T modülatörleri, DVB sistem ürünleri; Promax, Irenis, Televes modülatör, demodülatör ve sistem ürünleri satışı ve teknik hizmetleri.

IPTV: Irenis, Dveo, Intinor, Sumavision IPTV ürünleri.

Kablo TV: Irenis kablo-tv yayın merkezi ve HFC dağıtım ürünleri; Belden, Telegärtner kablo; Telegärtner, Irenis-Purelink, Pacific konnektör, bölücü, ayırıcı ve prizden oluşan pasif komponentlerin taahhüt firmalarına ve operatörlere satışı.

Fiber Optik: Fiber optik kablo üzerinden geniş bantlı TV ve video görüntüsü aktarımı için, montaj ve mühendislik hizmetleri dahil komple çözümler. Telegärtner ve ProtelFiber pasif f.o. komponentlerinin distribütörlüğü, Easysplicer, Pacific fiber optik ek cihazları; Pacific, Promax fiber optik test ve ölçüm cihazları.

Ortak Uydu-TV: Televes, Irenis yayın merkezi, multiswitch (uydu anahtarı) ve pasif şebeke tesisat malzemelerinin taahhüt firmalarına satışı.

Elektronik Servis ve Üretim: Goot lehim havyaları, lehimleme sistemleri; Telegärtner konnektör ve kablolama elemanları.

İletişim:

PROTEL Elektronik Ürünler Pazarlama Tic. Ltd. Şti.
PROTEL Dış Ticaret Ltd. Şti.
IRENIS GmbH (Almanya)

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B-Blok, 2.Kat, No: 63, 34384 Okmeydanı – İstanbul

Telefon:  (212) 221 80 60  pbx

Faks: (212) 221 80 30

Skype: protelturkey

E-mail: protel@protelturkey.com

Tescilli markalar: PACIFIC®, IRENIS®, PROTELFIBER®

Web siteleri: www.protelturkey.comwww.irenis.com

İnternet üzerinden alışverişwww.protel-elektronik.com

Çalışma saatleri: Pazartesi… Cuma: 9.00 – 18.00

Banka Bilgileri:

Finansbank, Perpa (888)
Hesap sahibi: PROTEL Elektronik Ürünler Paz. Tic. Ltd. Şti.
IBAN: TR86 0011 1000 0000 0013 6527 77 (TL)
IBAN: TR35 0011 1000 0000 0041 5336 29 (EUR)
IBAN: TR92 0011 1000 0000 0042 1504 93 (USD)

Kargo: Yurtiçi Kargo, Perpa Şubesi

Sosyal Medya:

Linkedin  Twitter  Facebook  Youtube   

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:

Ürünlerimiz ile ilgili sorularınızı, bilgi ve teklif isteklerinizi bize yazabilirsiniz. En kısa süre içinde size döneriz.

PROTEL Aylık Bülten

Bülten listemize kaydolup yeniliklerden öncelikle haberdar olabilirsiniz. 
Özellikle ilgilendiğiniz ürünleri işaretleyiniz
KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ
İstediğiniz zaman listeden ayrılabilirsiniz.