Uydu-TV Ölçüm ve Analiz (Sahametre)

Karasal TV ve Uydu TV yayınlarının tüm parametrelerini ölçen, yayınları görüntüleyen analizörler

PROMAX Ranger Neo 4 
Yüksek sınıf alan gücü ölçer ve spektrum analiz cihazı 4K dekoder ile

Uzman uygulamacı ve yayın mühendisleri için tasarlanmış Profesyonel alan gücü ölçer. Neo 3’ün tüm 4K dekoderin ek Ranger fonksiyonlarını içerir.

PROMAX Ranger Neo 3
yüksek sınıf alan gücü ölçer ve spektrum analiz cihazı

Uzman uygulamacı ve yayın mühendisleri için profesyonel alan gücü ölçer. Ağ Gecikmesi Marjı, T2 MI analizi, sürücü test ölçümlerinin, DAB / DAB + dijital radyo artı RANGER tüm fonksiyonlar için GPS içerir Neo 2.

PROMAX Ranger Neo 2
Profesyonel alan gücü ölçer ve spektrum analiz cihazı

Uzman uygulamacı ve yayın mühendisleri için profesyonel alan gücü ölçer. IPTV analizörü, Yüksek çözünürlüklü filtreleri, TS-ASI giriş / çıkış, Ortak Arayüz yuvası nakil akım kaydedici / oynatıcı / analizörü artı RANGER tüm işlevlerini içerir Neo +

PROMAX Ranger Neo 2 ATSC
Profesyonel alan gücü ölçer ve spektrum analiz cihazı

Uzman uygulamacı ve yayın mühendisleri için profesyonel alan gücü ölçer. IPTV analizörü, Yüksek çözünürlüklü filtreleri, TS-ASI giriş / çıkış, Ortak Arayüz yuvası nakil akım kaydedici / oynatıcı / analizörü artı RANGER tüm işlevlerini içerir Neo + ATSC.

PROMAX Ranger Neo 2 ISDB-T
Profesyonel alan gücü ölçer ve spektrum analiz cihazı

Uzman uygulamacı ve yayın mühendisleri için profesyonel alan gücü ölçer. IPTV analizörü, Yüksek çözünürlüklü filtreleri, TS-ASI giriş / çıkış, Ortak Arayüz yuvası nakil akım kaydedici / oynatıcı / analizörü artı RANGER tüm işlevlerini içerir Neo + ISDB-T / Tb.

PROMAX Ranger Neo +
Gelişmiş fonksiyonlu alan gücü ölçer ve spektrum analiz cihazı

Uzman montajcılar için gelişmiş alan gücü ölçer. İçerir WebControl uzaktan kumanda için, Merogram, Spektrogram, Fiber Optik ve GPS seçenekleri, fazla 4 pil süresi saat artı RANGER tüm fonksiyonları NeoLite.

PROMAX Ranger Neo + ATSC
Gelişmiş fonksiyonlu alan gücü ölçer ve spektrum analiz cihazı

Uzman montajcılar için gelişmiş alan gücü ölçer. İçerir WebControl uzaktan kumanda için, Spektrogram, Fiber Optik ve GPS seçenekleri, fazla 4 pil süresi saat artı RANGER tüm fonksiyonları NeoLite ATSC.

PROMAX Ranger Neo + ISDB-T 
Gelişmiş fonksiyonlu alan gücü ölçer ve spektrum analiz cihazı

Uzman montajcılar için gelişmiş alan gücü ölçer. İçerir WebControl uzaktan kumanda için, Merogram, Spektrogram, Fiber Optik ve GPS seçenekleri, fazla 4 pil süresi saat artı RANGER tüm fonksiyonları NeoLite ISDB-T / Tb.

PROMAX Ranger Neo Lite
İşlevli alan gücü ölçer ve spektrum analiz cihazı

Tüm yüksek çözünürlüklü standartları (DVB-T2, DVB-C2 DVB-S2) artı H.265 (HEVC) kod çözücü, 2.4 GHz Kablosuz analizörü, HDMI çıkış ve dokunmatik ekran ara yüzü dahil olmak üzere giriş seviyesi televizyon analiz.

PROMAX Ranger Neo Lite ATSC
İşlevli alan gücü ölçer ve spektrum analiz cihazı

Tüm yüksek çözünürlüklü standartları (ATSC, DVB-C2 DVB-S2) artı H.265 (HEVC) kod çözücü, 2.4 GHz Kablosuz analiz, HDMI çıkış ve dokunmatik ekran ara yüzü dahil olmak üzere giriş seviyesi televizyon analiz.

PROMAX Ranger Neo Lite ISDB-T
İşlevli alan gücü ölçer ve spektrum analiz cihazı

Tüm yüksek çözünürlüklü standartlar dahil olmak üzere giriş seviyesi televizyon analizi (ISDB-T / Tb, DVB-C2 DVB-S2) artı H.265 (HEVC) kod çözücü, 2.4 GHz Kablosuz analizörü, HDMI çıkış ve dokunmatik ekran.

PROMAX Ranger Neo 2
Profesyonel alan gücü ölçer ve spektrum analiz cihazı (19” raf versiyonu)

RANGER 19” raf sürümü Neo 2, TV ve Uydu analizörlerin 6. nesil. Önemli ölçüde hızlı bir spektrum analiz cihazı. DVB-T / C / S, hem de DVB-T2 / C2 / S2 kapsar. HDMI, IPTV, ASI-TS, Şifreli kanalları, Dolby dijital Artı … 7” bölünmüş ekran formatında birden fazla ekran görüntülenmesini sağlar.

PROMAX Ranger Neo +
Gelişmiş fonksiyonlu alan gücü ölçer ve spektrum analiz cihazı (19” raf versiyonu)

RANGER 19” raf sürümü Neo +, TV ve Uydu analizörlerin 6 nesil. Önemli ölçüde hızlı bir spektrum analiz cihazı. DVB-T / C / S, hem de, DVB-T2 / C2 / S2 kapsar ve 7” bölünmüş ekran biçiminde birden çok ekran görüntüleme sağlar. Dolby Digital Plus ses çözücü.

PROMAX HD Ranger UltraLite 
alan gücü ölçer ve spektrum analiz cihazı tablet boyutunda

DVB-T / T2, DVB-C / C2, DVB-S / S2: tanınan tüm PROMAX alan kuvvet metre kalitesi ile yeni bir tasarım.

PROMAX HD Ranger Çevre
alan gücü ölçer ve spektrum analiz cihazı

Tüm yüksek çözünürlüklü standartları (DVB-T2, DVB-C2 DVB-S2) de dahil olmak üzere giriş seviyesi televizyon analiz.

PROMAX SatHunter +
DVB-S / S2 ve DSS Uydu avcı

Ev sistemlerine Doğrudan montajı için tasarlanmıştır, tam otomatik ve kullanımı son derece kolay.

PROMAX TVHUNTER +
DVB-T ve DVB-T2 için Dijital karasal televizyon avcı

Her iki DVB-T ve Dijital Karasal Televizyon sistemlerin montajı için dizayn edilmiştir Küçük el kullanımı kolay metre, DVB-T2 sistemleri. Bu alım kalitesini sağlamak için temel ölçümleri içerir:  MER, CBER, VBER vb.

PROMAX TVHUNTER + ISDB-T
ISDB-T / Tb için Dijital Karasal Televizyon avcı

Dijital Karasal montajı için tasarlanmış küçük el kullanımı kolay metre ISDB-T / Tb ve DVB-T2sistemleri. Önemli faktörler hala doğru ölçümler sunan, küçük cep boyutu ve kullanım kolaylığı ARA.