Mühendislik, Servis, Kalibrasyon, Eğitim

Narda Fabrika Kalibrasyonu

Tüm Narda ürünleri 2 yılda bir kalibre edilmelidir.

Orijinal fabrika kalibrasyonunda, işlem sonrasında sapma değerleri cihaza işlenir, göstergede gösterilen değerin düzeltilmiş değer olması sağlanır. Bu yapılmadığı zaman her ölçümden sonra görüntülenen ölçüm değerinin kalibrasyon raporunda belirtilen düzeltme faktörüyle çarpılarak doğru değerin kaydedilmesi, raporlanması, tekrar hafızaya alınması gerekir.

Orijinal Narda fabrika kalibrasyonlarının tüm ihracat, nakliye, sigorta, ithalat işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Cihaz Onarım Servisi

Satışını yaptığımız tüm cihazların garanti kapsamı ve garanti dışı onarımlarını kendi servisimizde gerçekleştiriyoruz veya üretici firmaya göndererek işlemi yaptırıyoruz.

Narda cihazları, sadece o cihazın üretildiği Narda fabrikasında tamir ve kalibre edilir. Narda tüm dünyada hiçbir kuruluşa servis ve kalibrasyon yetkisi vermez. Dolayısıyla tüm Narda cihazları servis için yurtdışına gönderilir.

Diğer cihazlar için servis işlemleri kendi bünyemizde yapılır, gereken hallerde üreticiye gönderilir.

Yurtdışı gönderimlerinde geçici ihraç rejimi kapsamındaki gerekli tüm resmi işlemler tarafımızca gerçekleştirilir.

IPTV Sistem Kurulumu

IPTV ekipmanlarının kurulumu, henüz Türkiye’de yaygın olmayan ‘video akış’ bilgisi ve tecrübesi gerektiriyor. Bu nedenle satışını gerçekleştirdiğimiz IPTV ürünleri için isteğe bağlı montaj sonrası kurulum, yapılandırma, devreye alma ve işletme desteği sağlıyoruz.

Uzaktan erişim ile sağladığımız işletme desteği satıştan sonra 1 yıl süreyle ücretsiz. Diğer işlemler için teklif isteyiniz.

Eğitim

Narda Kullanıcı Eğitimi

Narda ürünleri için isteğe bağlı kullanıcı eğitimi veriyoruz. Cihaz kullanım eğitimleri kendi elemanlarımız tarafından türkçe olarak verilmekte.

Narda’nın elektromanyetik alan ölçümleri, ileri düzey elektromanyetik alan analizi konulu teknoloji eğitimleri firma uzmanları tarafından yılda birkaç kez Almanya’da, ingilizce ve almanca olarak düzenleniyor. Gruplara Türkiye’de tercümanlı özel eğitim organizasyonları da mümkün olabiliyor.

Fiber Optik Ekleme ve Ölçüm Eğitimi

Firmamızda düzenli aralıklara fiber optik ekleme ve fiber optik ölçüm eğitimleri düzenliyoruz. 1 günlük eğitim sonrasında katılımcı fiber ek cihazı kullanımını ve optik hatların powermetre, lazer kaynak ve otdr cihazları ile ölçümünü öğrenmiş oluyor.

Daha fazla bilgi için bizi arayınız.
Ürünler hakkında ayrıntı, teknik detaylar ve ürün seçimi desteği için uzmanlarımız ile görüşünüz.