Sosyal medyada bizi izleyebilirsiniz:


 

Bu sayfayı twitter'da paylaşabilirsiniz:  
 

TEST VE ÖLÇÜM CİHAZLARI
BAKIR VE FİBER OPTİK KABLO
UYDU TV, KABLO TV, KARASAL TV ÜRÜNLERİ
AUDIO/VIDEO, MULTİMEDYA, RF KABLO VE KONNEKTÖR
S
AYISAL YAYINCILIK (DVB), MPEG, ASI
IPTV, INTERNET TV, IP VIDEO
FİBER OPTİK İLETİŞİM

    Test ve Ölçüm Kablo Konnektör Fiber Optik TV Broadcast İnternet TV, IPTV Uydu-TV Lehimleme     
 
Ana Sayfa Hakkımızda İş Ortaklarımız Basın Odası Talep İletişim English
 
 

Fiber optik Ürünleri

özellikle
ilgilendiğiniz
konuyu seçiniz:

Fiber Optik Kablo
Fiber Ekleme ve Sonlandırma
Fiber Optik Bağlantı Ürünleri
Fiber üzerinden TV / UYDU
Fiber üzerinden CCTV
Fiberoptik Test ve Ölçüm
Tüm PROTELFiBER Ürünleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Fiber Optik Bağlantı Ürünleri

Fiber Optik Konnektör, Pigtail, Patchcord, Patchpanel, Fiber Ek ve Sonlandırma Kutusu,
 

PROTELFiBER Fiber Optik Bağlantı Ürünleri

Fiber Optik Konnektör
 

PROTELFiBER ST Multimode Konnektör
 
MM Multimode 50/125µ OM2, OM3 ve 62.5/125µ OM1)
SC
ST
LC
MTRJ
FC/PC
 
SM Singlemode (9/125µ OS1)
SC
SC/APC
ST
LC
LC/APC
FC/PC
FC/APC
E2000
E2000/APC

Simplex, Duplex

Pigtail (0.9mm veya 2mm)
 

PROTELFiBER SC Singlemode Pigtail

MM Multimode (50/125µ OM2, OM3 ve 62.5/125µ OM1)
SC
ST
LC
FC
MTRJ
FC/PC
 
SM Singlemode (9/125µ OS1)
SC
SC/APC

ST
LC
LC/APC
FC/PC
FC/APC
E2000
E2000/APC

uzunluk: 1 metre

SC Pigtail ... pdf

ST Pigtail ... pdf

FC Pigtail ... pdf

LC Pigtail ... pdf

MTRJ Pigtail ... pdf

E-2000 Pigtail ... pdf

 

www.protel-elektronik.com, hemen satın alabilirsiniz

Hemen satın alabilirsiniz

Fiber Optik Patchcord
 

PROTELFiBER FC Multimode Patchcord


MM Multimode (50/125µ OM2, OM3 ve 62.5/125µ OM1)
SC-SC
ST-ST
LC-LC
MTRJ-MTRJ

E2000-E2000
FC/PC-FC/PC

SM Singlemode (9/125µ OS1)
SC-SC
SC/APC-SC/APC
ST-ST
LC-LC
LC/APC-LC/APC
FC/PC-FC/PC
FC/APC-FC/APC
E2000-E2000
E2000/APC-E2000/APC

Simplex, Duplex
istenilen uzunlukta sipariş edilebilir

SC-SC Patch Cord ... pdf  

ST-ST Patch Cord ... pdf

LC-LC Patch Cord ... pdf

FC-FC Patch Cord ... pdf

MTRJ-MTRJ Patch Cord ... pdf

E2000-E2000 Patch Cord ... pdf

 

www.protel-elektronik.com, hemen satın alabilirsiniz

Hemen satın alabilirsiniz


Fiber Optik Patchcord
iki ucu farklı konnektörlü

PROTELFiBER LC / MTRJ Singlemode Patchcord

MM Multimode (50/125µ OM2, OM3 ve 62.5/125µ OM1)
SC-ST
LC-ST
LC-SC
ST-MTRJ
ST-E2000
SC-MTRJ
LC-MTRJ
LC-E2000

SC-E2000
ST-E2000

SM Singlemode (9/125µ OS1)
SC-FC/PC
SC-ST
SC-FC/PC
SC-LC
SC-E2000
ST-FC/PC
ST-LC
ST-E2000

LC-FC/PC
LC-E2000
LC-E2000/APC
FC/PC-FC/PC

E2000/APC-SC/APC

Simplex, Duplex
istenilen uzunlukta sipariş edilebilir

 
SC-ST Patch Cord ... pdf

SC-MTRJ Patch Cord ... pdf

SC-FC Patch Cord ... pdf

SC-E2000 Patch Cord ... pdf

LC-ST Patch Cord ... pdf  

LC-SC Patch Cord ... pdf

LC-MTRJ Patch Cord ... pdf

LC-E2000 Patch Cord ... pdf

ST-FC Patch Cord ... pdf

ST-E2000 Patch Cord ... pdf

ST-MTRJ Patch Cord ... pdf

 

www.protel-elektronik.com, hemen satın alabilirsiniz

Hemen satın alabilirsiniz



Telegärtner Fiber MPO/MTP sistemi

 

MPO çoklu fiber (multifiber) sistemi, çok sayıda fiber ucunu tek konnektörle, tek seferde bağlantılamaya yarayan bir konnektör çeşidini belirler. Bir sırada 12 uç bulunur ve genelde 12'li kullanılır.Ancak 6 sıra halinde 72 fibere kadar bağlayabilen çeşitleri bulunur. Bazı üreticiler MPO, bazıları MTP adını kullanır. Yüksek kaliteli Telegartner ve ekonomik ProtelFiber MPO ürünlerini bizden temin edebilirsiniz.

 
MPO/MTP Patchcord
Singlemode (OS2)
Multimode (OM2, OM3 veya OM4)
MPO/MTP dönüştürücü (harness)
Bir ucu MPO, diğer, SC veya LC, singlemode veya multimode

MPO/MTP FanOutKit

MPO/MTP Patchpanel

 

Telegärtner Fiber Optik priz

Telegartner fiber optik priz


Telegartner fiber optik priz serileri



 



Fiber Optik Adaptör
 

PROTELFiBER SC/APC Singlemode Simplex ZrO2 Adaptör

MM Multimode (50/125µ OM2, OM3 ve 62.5/125µ OM1)
SC-SC
ST-ST
LC-LC
MTRJ-MTRJ

SM Singlemode (9/125µ OS1)
SC/PC-SC/PC
SC/APC-SC/APC
ST/PC-ST/PC
LC/PC-LC/PC
FC/PC-FC/PC
FC/APC-FC/APC

E2000/APC-E2000/APC

Simplex, Duplex
 

E-2000 ... pdf

FC ... pdf

LC ... pdf

MTRJ ... pdf

SC Duplex ... pdf

SC Simplex ... pdf

ST ... pdf

 

www.protel-elektronik.com, hemen satın alabilirsiniz

Hemen satın alabilirsiniz

 

 

Fiber Optik Adaptör
iki ucu farklı konnektörlü

PROTELFiBER LC / SC Adaptör

MM Multimode (50/125µ OM2, OM3 ve 62.5/125µ OM1)
SC-FC
SC-LC
FC-LC

SM Singlemode (9/125µ OS1)
SC/PC-FC/PC
SC/PC-LC/PC

Simplex, Duplex
 

FC-LC ... pdf

SC-FC ... pdf

SC-LC ... pdf

www.protel-elektronik.com, hemen satın alabilirsiniz

Hemen satın alabilirsiniz

 

Çoklu Fiber Patchcord
(Breakout Patchcord)

PROTELFiBER Breakout Patchcord


Gerçek ürün fotoğrafı için resmin üzerini tıklayınız >


büyük resim için tıklayınız
Ara bağlantı kablosu


Fiber Optik Patchpanel
 

PROTELFiBER Patchpanel, 24'lü

24 adet FC/FC singlemode adaptör yüklenmiş

  Fiber optik Patch Panel ... pdf

 

 

www.protel-elektronik.com, hemen satın alabilirsiniz

Hemen satın alabilirsiniz

 

Arazi  Tipi Ek Kutusu
High End kalite

4x24 = 96 Fiber kapasiteli ek kutusu

4 core fiber optik kablo ekleme kutusu
6 core fiber optik kablo ekleme kutusu
8 core fiber optik kablo ekleme kutusu
12 core fiber optik kablo ekleme kutusu
16 core fiber optik kablo ekleme kutusu
24 core fiber optik kablo ekleme kutusu
36 core fiber optik kablo ekleme kutusu
48 core fiber optik kablo ekleme kutusu
72 core fiber optik kablo ekleme kutusu
96 core fiber optik kablo ekleme kutusu

Detaylı bilgi Detaylı bilgi

www.protel-elektronik.com, hemen satın alabilirsiniz

Hemen satın alabilirsiniz

 

Arazi Tipi Ek Kutusu
High End kalite



6x24 = 144 Fiber kapasiteli ek kutusu


48 core fiber optik kablo ekleme kutusu
72 core fiber optik kablo ekleme kutusu
96 core fiber optik kablo ekleme kutusu
144 core fiber optik kablo ekleme kutusu


 

Detaylı bilgi Detaylı bilgi

www.protel-elektronik.com, hemen satın alabilirsiniz

Hemen satın alabilirsiniz

 

Sıva Üstü Sonlandırma Kutusu

2'li veya 4'lü

büyük resim için tıklayınız

 büyük resim için tıklayınız



büyük resim için tıklayınız

büyük resim için tıklayınız

 

www.protel-elektronik.com, hemen satın alabilirsiniz

Hemen satın alabilirsiniz

 

FTTH Sonlandırma Kutusu
 

büyük resim için tıklayınız


büyük resim için tıklayınız


Direğe ve duvara montajı yapılmaktadır.
6-96 port kapasiteli ek ve saklamaya müsaittir.
Conta ve özel tasarımıyla nem, su, kemirgen ve benzeri etkenlere korumalıdır.
Kilitli anahtarı mevcuttur.
Özel olarak tasarlanmış 16 çıkışlı sahiptir.
16-32 SC veya LC konnektör çıkışına müsaittir.


FTTH Sonlandırma Kutusu ... pdf

 

www.protel-elektronik.com, hemen satın alabilirsiniz

Hemen satın alabilirsiniz



Boş Sonlandırma Kutusu

büyük resim için tıklayınız

SC, FC, LC konnektör uyumlu boş sonlandırma kutusu


Boş Sonlandırma Kutusu ... pdf

www.protel-elektronik.com, hemen satın alabilirsiniz

Hemen satın alabilirsiniz

 

 

Telegärtner Fiber Optik Ürünleri

Telegaertner

Alman, çok yüksek kaliteli konnektör ve bağlantı ekipmanları üreticisi Telegärtner'in tüm ürünlerini bizden temin edebilirsiniz.

Fiber optik bağlantı ürünlerinde, konnektör, patch cord, pigtail, optik priz, patch panel, sonlandırma dolabı, ek kutusu ve montajla ilgili yan ürünlerde mükemmel kalite sınıfında geniş olanaklar sunuyor. Telegärtner Almanya fabrikasında sipariş üzerine her tür patch cord üretimi yapıyor. FTTH konusunda büyük pazara sahip Telegärtner Japonya fabrikasının tüm ürün programını da size sunuyoruz. Tüm çeşitler için ortalama teslim süremiz 3 haftadır.

Telegärtner  kataloğundan kendiniz seçim yapmak için www.telegaertner.com

 

 

Montaja Hazır Çoklu-Fiber Kablo Bağlantıları

Belden



Şirketlerin ve Resmi Dairelerin Bilgisayar Sistem salonları alçaltılmış tavan veya yükseltilmiş tabanlarında bulunan Fiber Patch Cord kabloların, tavaların içinden veya açıktan uzun mesafeli olarak tek tek çekilmesi ve muhafazasının ne kadar zor olduğu bilinmektedir.

Fiber Patch Cord kabloların, kemirgenlerden kollama güçlüğü ve yeni bir kablo çekimi esnasında mevcut kabloların ezilmeye uğramaması için 0-24 içerikli multi mode (Turuncu renk) single mode (Sarı renk) cinsi tek kablo için iki sistem arasına özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda BELDEN firması 12’li, 24’lü ya da özel üretim çoklu fiber optik ara bağlantı kabloları üretmektedir.

Sonlandırma SC, LC ST, FC başta olmak üzere tüm konnektör tiplerinde olabileceği gibi istenen mesafede üretilmektedir. İki ucu hazır konnektör olduğu gibi kablonun konnektörlü çekimi zor olan yerde ise kablo çekildikten sonra yerinde konnektör uçları hazırlana bilinmektedir.

Niçin bu tip çözüm:

  • Metal içermeyen çekimi kolay kapasitesine göre çapı 5-15 mm arasında esnek dahili kablo.
  • İstendiği zaman hazır çekilmiş Patch Cord zamandan tasaruf sağlar ve ekonomiktir.
  • Kablo üzerinde kılıf mevcut olduğundan özel kanalet çekilmesine gerek duyulmaz.
  • Kablo içindeki elamanlar üzerinde numara veya renk mevcut
  • Sistemlerin bina veya oda nakillerinde pratik çözüm.
  • Güçlendirme elemanlı direk konnektörleme uygulamaları için uygun.
  • Fiberlerde gerilme yoktur
  • Dış kılıf sıyırma ipi mevcut olup istendiği yerde yarma yapılarak istenen sayıda uç almak mümkün.
  • Düşük Dumanlı, Halojensiz, Kendinden sönen,
  • Yüksek yangın performansı,

PROTELFiBER Ürünleri

Sumitomo Ürünleri

Kendi markamız altında dünyanın önde gelen üreticilerine özel üretim yaptırmaktayız.

PROTELFiBER ürün programımız single-mode (SM) ve multi-mode (MM) pigtail ve patchcord'ları, montaja hazır çoklu-fiber bağlantı kablolarını, sonlandırma ve ek kutularını, patchpanelleri ve çelik zırhlı fiber optik kabloları kapsamaktadır.

PROTELFiBER markası altındaki ürünleri seçerken sürekli hedefimiz, tanınmış markalı ürünlerin kalitesine, marka için bedel ödemeksizin ulaşılmasını sağlamaktır. Herhangi bir üreticiye bağlı olmadığımız için, kalite/fiyat oranını her ürün için ayrı ayrı optimize etmek olanağımızı kullanıyoruz.

Tüm PROTELFiBER ürünleri sınırsız 3 yıl garantilidir.


PROTELFiBER fiber optik ürünlerinin yaygın olarak kullanılan çeşitlerini www.protel-elektronik.com internet üzerinden alışveriş sitemizden de temin edebilirsiniz.

 

Fiber optik iletişim teknolojisinde dünyanın önde gelen teknoloji kuruluşu, ham fiber üreticisi SUMITOMO'nun optik bağlantı ürünleri bölümü, fiber ek cihazı (fusion splicer) teknolojisinde de dünyada belirleyici rol oynuyor. SUMITOMO'nun tüm fiber bağlantı ürünlerini bizden temin edebilirsiniz.

SUMITOMO fiber optik Bağlantı Ürünleri:

Quick-SC konnektör ....... Sahada takılabilen SC konnektör

Quick-SC bağlantı kiti...... Quick-SC montajı için çanta içinde komple set

 

40mm büzülmeli ek koruyucu ........ Sumitomo splice protection sleeve, 40mm

60mm büzülmeli ek koruyucu ........ Sumitomo splice protection sleeve, 60mm

(Sumitomo fiber ek cihazlarının orijinal sarf malzemesi)

 

 

       

  


Perpa Ticaret Merkezi, B-Blok, 2.Kat, No: 63, 34384 Okmeydanı - İstanbul
Tel:
(212) 221 80 60 pbx    Faks: (212) 221 80 30   E-posta: protel@protelturkey.com
Çalışma saatleri: (Pazartesi ... Cuma) 9:00-18:00
 

 Sosyal medyada bizi izleyebilirsiniz:

 

 

Bu sayfayı twitter'da paylaşabilirsiniz:

 

Ürünlerimizin bir kısmını
 internetten de sipariş edebilirsiniz

PROTEL, internet üzerinden alışveriş

Copyright © 1997-2014  PROTEL.  Tüm hakları saklıdır.
Son güncelleme: 23.11.2014